İmajbet Para Çekme İşlemleri ve Limitleri

imajbet para çekme

İmajbet, site üzerinden elde ettiğiniz kazancı kısa bir süre içerisinde çekmenize imkan vermektedir. Üstelik her kullanıcıya uygun bir para çekme yönteminin olması, pratik bir şekilde işlem yapmanızı sağlıyor. Bu yazımızda imajbet para çekme yöntemleri ve detayları hakkında önemli bilgiler sunacağız.

İmajbet Para Çekme Yöntemleri

İmajbet para çekimi için kullanabileceğiniz 4 farklı seçenek mevcut. Ödeme yöntemleri ve limitleri zaman zaman güncellenebilmekte! Bundan dolayı en güncel bilgileri öğrenmek için İmajbet canlı destek hattıyla iletişim kurmanızı öneririz.

İmajbet Neteller ile Para Çekme

İmajbet sitesinde elde ettiğiniz kazancı Neteller ile çekmek için, yatırımınızı da bu yöntemle yapmış olmanız gerekiyor. Bu konuda herhangi bir sorun yok ise, minimum 30 Dolar’lık çekim işlemlerinizi Neteller ile gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde çekebileceğiniz maksimum tutar ise 2000 Dolar’dır. Neteller işlem sürelerinin anlık olduğunu da belirtelim.

İmajbet Ecopayz ile Para Çekme

Bu yöntemi kullanarak para çekebilmeniz için en az 100 TL’lik işlem yapmanız gerekmektedir. Ecopayz ödemeleri de anlık olarak yapılmaktadır ve gün içerisinde 5.000 TL’ye kadar çekim yapma imkanınız bulunmaktadır. Güvenilir ve hızlı bir yöntem olan Ecopayz’i siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İmajbet Havale ile Para Çekme

Şayet yatırımlarınızı diğer ödeme yöntemleriyle yapmadıysanız, para çekebilmek için kullanabileceğiniz en ideal yöntem Banka Havalesi’dir. Bu yöntemin en önemli avantajı, diğer yöntemlere nazaran daha fazla çekim limiti sunmasıdır. Zira banka havalesi yöntemini tercih ederek 50.000 TL’ye kadar çekim işlemi yapabilirsiniz. Havale yöntemiyle işlem yapmak için en az 100 TL’lik talep oluşturmanız gerektiğini de belirtelim. İşlem süreleri ise ortalama 30 dakika sürmektedir.

İmajbet PTT ile Para Çekme

İmajbet’te sunulan güvenilir para çekme yöntemlerinden biri de PTT Havale’dir. Bu yöntemin avantajı, 10 TL gibi düşük bir miktar dahi çekmenize imkan vermesidir. Maksimum para çekme limiti ise, Banka Havalesi yönteminde olduğu gibi 50.000 TL’dir. İmajbet ödeme işlemleri konusunda hangi yöntemi seçerseniz seçin, güven konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Buna karşın sitede belirtilen kural ve şartları da takip etmenizi öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın