Pulibet Hangi Bankalar İle Çalışıyor

Pulibet uluslararası piyasada hizmet veren, Türkiye’de kullanım imkanı yaratan yabancı kökenli sitelerden bir tanesidir. Finansal işlemler kapsamında da tahmin edeceğiniz gibi, uluslararası finansal işlemler anlayışının geçerli olduğu görülecektir. Ancak uluslararası finansal işlemler anlayışının geçerli hale getirilmesine rağmen, Türkiye pazarında, Türkiye’deki kullanıcılara yönelik Türkiye bankaları ile çalıştığı görülmektedir. Pulibet hangi bankalar ile çalışıyor? Pulibet sitesi Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bankaların hemen hemen tamamı ile çalışmaktadır.

Pulibet Çalıştığı Bankalar Nereden Öğrenilir?

Bu sitenin çalıştığı bankaları öğrenmeniz tavsiye edilecektir. Bu konuda gereken tüm desteği finansal departmandan alabilirsiniz. Finansal departmana ulaşmak için, pulibet canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeniz, para yatırma işlemini gerçekleştirmeden önce pulibet sitesinin çalıştığı bankalar ve bu bankalara ait hesap numaraları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilecektir. Yatırım işleminden önce, güncelleme yapılma ihtimaline karşı canlı destek üzerinden banka bilgilerini almanız tavsiye edilen önemli bir detaydır.

Pulibet Çalıştığı Banka İsimleri

Pulibet sitesinin Türkiye pazarında çalıştığı bankalara baktığınızda, şu bankalar ile karşılaşacaksınız. Akbank hesaplarınız ile İş Bankası hesaplarınız ile Ziraat Bankası hesaplarınız ile Yapı Kredi hesaplarınız ING Bank, Finansbank ve TEB hesaplarınız ile Halkbank hesaplarınız ile pulibet sitesinde finansal işlemleri yönlendirmeniz mümkün olacaktır. Buradan hareket ile kullanabileceğiniz sistemlere baktığınızda yani bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz sistemlere baktığınızda, havale yönteminin geçerli olduğunu, EFT yönteminin geçerli olduğunu, cepbank yönteminin geçerli olduğunu, karekod yönteminin geçerli olduğunu ve bankalara ait kredi kartlarının geçerli olduğunu göreceksiniz.

Pulibet İle Aynı Bankada Çalışmıyorum

Pulibet hangi bankalar ile çalışıyor? Sorusunun karşılığını, bu yazıdan ya da pulibet canlı destek hattından aldıktan sonra, farklı bir bankada hesabınız olduğunu görüyor iseniz, endişelenmenize gerek yoktur. Elbette hesap açtığınız, kullandığınız banka üzerinden de, pulibet sitesindeki finansal işlemleri yöneteceksiniz. Sadece havale yerine EFT seçeneğini kullanacaksınız. Bunun dışında, karekod sistemi ya da kredi kartı veya cepbank sistemi ile işlem yapacaksınız. Ayrıca farklı bir bankada hesabınızın bulunuyor olması, finansal hareketleri yönetemeyeceğiniz, komisyon ya da işlem masrafı ödeyeceğiniz, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda karşınıza çıkarılmış hızlı işlem sürelerini kullanamayacağınız anlamına gelmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın