Pulibet Hesap Açma Kuralları

pulibet hesap açma kuralları

Pulibet oyuncuları, bulundukları bölgelere ait yargı mercileri tarafından öngörülen bahis kural ve düzenlemelerini bilmekle yükümlüdürler. Ayrıca platformda üyelik oluşturmadan evvel Pulibet hesap açma kuralları kapsamında işlem yapmanız gerekmektedir.

Pulibet Hesap Açma Kuralları

Pulibet, bazı ülkelerden kullanıcı kabul etmemektedir. Sınırlandırılmış bölgeleri ve konuyla ilgili güncellemeleri takip etmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Pulibet’in yasak bölgeler listesine dahil edilmeyen yerlerdeki hizmet sunma kapasitesi de sürekli olarak denetlenmektedir.

Pulibet üyelik kuralları kapsamında sadece 18 yaşını doldurmuş bireylerin hesap açmalarına izin verilmektedir. Bu yaş sınırı, yetki alanı içerisinde geçerli yasalara göre farklılık gösterebilir. Pulibet, yasalara aykırı olan üyelerinin hesaplarını kapatmaktadır. Pulibet’te hesap açarak; kayıt bilgilerini, ikamet ettiğiniz bölgeyi, kimlik ve telefon bilgilerinizi, geçerli adresinizi ve doğrum tarihiniz gibi bilgilerin tamamını vermeyi kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca bu bilgilerde meydana gelecek değişiklikleri de Pulibet’e bildirmekle yükümlü sayılırsınız.

Pulibet hesaplarının 30 aylık süreyle kullanılmadığı hallerde veya üyenin bulunduğu yer bilinmediğinde, o üyeye ait hesap bakiyesi iptal edilebilir. Bu doğrultuda hesabı iptal etme yetkisine sahip firmaya herhangi bir şekilde başvuru yapma hakkınız yoktur. Pulibet, şirket çalışanlarının, eski personellerin veya firmaya bağlı şirket elemanlarının hesap açmalarına izin vermemektedir. Ayrıca ilgili kişilerin Pulibet hizmetlerini ve promosyon tekliflerini kullanmalarına da izin verilmez. Bahsedilen kurallar, belirttiğimiz kişilerin aileleri için de geçerli olmaktadır. Bu kurala aykırı hareket edilmesi, ilgili kullanıcıya ait hesabın kapatılmasına ve tüm bakiyesinin iptal edilmesine yol açacaktır. Bu tür eylemlerden ortaya çıkacak herhangi bir kazanç, hesaba sahip olan kişinin feshi olarak değerlendirilecek ve yalnızca yatırdığı tutar tarafına iade edilecektir.

Pulibet, herhangi bir firma çalışanına yönelik müstehcen, hakaret içeren, ayrımcı, ırkçı, küfürlü veya farklı şekillerde saldırgan olan hiçbir dili kabul etmemektedir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde, uyarı yapma geri duyulmaksızın ilgili hesap askıya alınabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın