Pulibet Ödeme İşlemleri ve Kuralları

pulibet ödeme işlemleri

Pulibet üyeleri, cep telefon numarasına gönderme veya hesaplara havale vasıtasıyla yatırım yapabilmektedirler. Şayet Pulibet ödeme işlemleri cepbank ile yapılacaksa, telefon numaranıza göndermek suretiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir ve hızlı işlem yapma imkanı veren cepbank için, Pulibet para yatırma sayfasındaki bankaları tercih ederek işlem yapabilirsiniz. Yatırım formunda yer alan bilgileri hatasız ve eksiksiz bir şekilde belirterek, yaklaşık 15 dakika ile 2 saat arasına yatırım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Pulibet Para Yatırma Kuralları

Pulibet kullanıcılarının hesaplarına yatırım yapabilmeleri için yalnızca kendi banka hesaplarını ve kişisel bilgilerini kullanmaları gerekmektedir. Yatırım formundaki bilgilerin doğruluğundan Pulibet müşterileri sorumludur. Pulibet para yatırma formundaki şahsi bilgilerinizle, siteye üye olurken verdiğiniz bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Banka havalesi seçeneğiyle tek seferde minimum yatırım limiti 100 TL’dir.

Pulibet Para Çekme Kuralları

Şayet çekim işlemlerinizde herhangi bir sorun bulunmuyorsa, ödemeniz çekim talebinizi takiben maksimum 1 gün içerisinde tamamlanır. Bu süre garanti edilen bir süre değildir ve bazı nedenlerden ötürü gecikmeler olabilir (resmi tatil, banka çalışma saatleri, hesapların kontrolü vb.) Pulibet para çekme sayfasındaki bankalara çekim talimatı verebilirsiniz. İlgili sayfada bulunan banka sayıları ve ödeme seçenekleri zamanla artacaktır. Bu konu hakkında gerekli bilgilendirme Pulibet üyelerine yapılacaktır.

Pulibet hesabınızdan her bir takvim günü içerisinde maksimum 2 defa ve toplamda 20.000 TL çekim talebi vermeniz mümkündür. Para çekmek için talimat verdiğiniz zaman, belirtmiş olduğunuz miktar Pulibet hesabınızdan düşecektir. Şayet çekim talebindeki bilgilerinizde herhangi bir problem çıkarsa, para çekme işleminiz iptal edilir ve hesabınızdan düşen miktar geri iade edilir.

Hesabınızda promosyon mevcut ise, para çekme talimatını “bonus şartları” yerine getirildikten sonra vermeniz gerekmektedir. Pulibet sitesine yatırmış olduğunuz miktarın tamamını kullandıktan sonra çekim talebinde bulunabilirsiniz (para çekme talepleri her gün yapılabilir). Pulibet para çekme formundaki kişisel verilerinizle sitede hesap açarken belirtmiş olduğunuz bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Farklı bir tüzel veya özel kişiye ait hesaba para çekme işlemi yapamazsınız. Pulibet, gerek görülmesi halinde üyelerinden ek belge ya da bilgi talep etme hakkına sahiptir. Bunların ibrazı sağlanmadıkça ilgili ödemeler durdurulabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın