Pulibet Poker Rakeback Bonusu Nasıl Alınır?

pulibet poker rakeback bonusu

Pulibet Klas Poker üzerinden oynayacağınız oyunlar için %50 rakeback bonusundan yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla Pulibet poker rakeback bonusu, gün içerisindeki Klas Poker oyunları üzerinden hesaplanmaktadır. 10 TL ve üzerinde birikmiş olan rakelerinizi canlı destek hattına bağlanarak anında talep edebilirsiniz.

Rakeback Bonusumu Nasıl Alabilirim?

Pulibet rakeback bonusu alabilmek için öncelikle üst menüde yer alan “poker” linkine tıklamanız ve istediğiniz bir poker oyununda oynamanız gerekir. Daha sonra sağ alt köşede bulunan “canlı yardım” butonuna tıklayarak destek hattına bağlanmalı ve hak ettiğiniz bonusu talep etmelisiniz. Bu işlemin ardından en son rakeback aldığınız tarih itibariyle birikmiş olan %50 oranındaki rakeback bonusunuz hesabınıza anında yüklenecektir.

Pulibet Poker Rakeback Bonusu Kuralları

Pulibet kuralları gereğince 2 rakeback talebiniz arasında minimum 1 yatırım işleminizin olması gerekmektedir. Almış olduğunuz rakeback bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır ve dilediğiniz bölümde kullanabilirsiniz. Promosyonları kötüye kullandığı veya Pulibet kurallarına aykırı işlem yaptığı tespit edilen üyelerin hesaplarından hem bonus, hem de bonus kazançları iptal edilebilir. Pulibet sitesinin belirttiği kurallara aykırı bir işlem yaptığı veya haksız kazanç elde etme girişiminde bulunduğu tespit edilen üyelerin hesapları hiçbir gerekçe gösterilmeden kapatılır ve bütün bakiyesi bloke edilir.

Pulibet, sunmuş olduğu bonus tekliflerine ait hüküm ve şartları değiştirme, güncelleme ya da promosyonu tamamen geçersiz kılma hakkını elinde bulundurur. Bonus kural ve şartlarını takip etme, okuma ve anlama sorumluluğu kullanıcıların kendisine aittir. Olası bir anlaşmazlık halinin ortaya çıkması durumunda Pulibet yönetiminin alacağı kararlar geçerli sayılacaktır. Ayrıca bütün Pulibet promosyonları için genel bonus kuralları ve şartları da göz önünde bulundurulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın