Pulibet’e Arkadaşını Getir, 200 TL Bonus Kazan!

pulibet arkadaşını getir bonusu

Pulibet arkadaşını getir bonusu, siteye davet ettiğiniz arkadaşınızın yalnızca ilk yatırım işlemi için geçerlidir. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için; kayıtlı bir pulibet hesabınızın olması ve minimum 1 defa yatırım işlemi yapmış olmanız gerekmektedir.

Pulibet Arkadaşını Getir Bonusu Kuralları

Pulibet arkadaş bonusu, arkadaşınızı üye yaptıktan sonra onun yapacağı ilk depozit işlemi için geçerlidir. Siteye üye yaptığınız arkadaşınızın yatırdığı tutarın %10’u kadar bonus alabilirsiniz. Arkadaşınızın yatırması gereken minimum tutar ise 50 TL’dir. Pulibet’e kazandırdığınız her üye için maksimum 200 TL olmak üzere bu bonustan yararlanabilirsiniz. Promosyonun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır ve bonus üzerinden kazanç sağlayabileceğiniz maksimum miktar 1.000 TL ile sınırlıdır. Bonustan elde etmiş olduğunuz kazancı çekebilmeniz için; pulibet bakiyenize yatırım yapmanız ve bu yatırımınızı en az 1,30 orandan çevirerek çekim talebinde bulunmanız gerekir.

Hak kazandığınız bonus, pulibet’e üye yaptığınız arkadaşınız tarafından ve canlı destek hattından sizin adınıza talep edilmelidir. İstediğiniz sayıda arkadaşınızı pulibet’e davet ederek bu bonustan yararlanmanız mümkündür. 30 günlük süre içerisinde kullanılmayan bonuslar hesabınızdan otomatik olarak silinecektir. Pulibet, bu promosyonu haber vermeden geri çekme ya da hüküm ve şartlarını değiştirme hakkına sahiptir. Aynı zamanda gerek gördüğü oyunculara ait hesaplara bonus eklememe hakkına da sahiptir. Pulibet bonus kural ve şartları kullanıcılar tarafından takip edilmelidir.

Pulibet Arkadaşını Getir Bonusu Nasıl Alınır?

Pulibet’e davet ederek sitede üyelik oluşturan arkadaşınız ilk yatırım işlemini yaptıktan sonra (en az 50 TL), sitenin alt kısmında bulunan canlı destek linkine tıklayarak sizin adınıza promosyonu talep etmelidir. Bu talep üzerine, şayet herhangi bir kural dışı işleminiz yok ise, %10 çevrimsiz bonusunuz hesabınıza eklenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın